درباره دکتر علی حیدری ( متخصص ارتودنسی )

دکتر علی حیدری متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت، متخصص و ماستر لیزر دندانپزشکی،دکتر رسمی سیستم اینویزلاین امریکا در ایران و دبی در:

  • از دانشگاه جنوا(ایتالیا)
  • عضو انجمن ارتودنتیست های آمریکا
  • عضو انجمن ارتودنتیست های اروپا
  • عضو دایم فدراسیون جهانی ارتودنسی
  • عضو انجمن پزشکی امارات متحده عربی
  • عضو جامعه جهانی لیزرپزشکی و دندانپزشکی

دکتر علی حیدری ، متخصص در ارتودنسی و ارتوپدی فکی دارای بیش از 18 سال سابقه در زمینه تخصص ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت است. وی در طول مدت حرفه ای خود با بیش از 4000 بیمار در طیف گسترده ای از ناهنجاری ها و نیز بیماران مبتلا به شکاف های صورتی(لب و کام)را با استفاده از جدیدترین تکنیک ها با دستگاه های ثابت و فانکشنال درمان کرده است.

تحقیق و تحصیلات مداوم دکتر حیدری در زمینه های تکنیک های نرمال و نوین ارتودنسی مثل تکنیک براکت های لینگوالی،براکت های هوشمند سرامیکی سیستم دیمون تنها یکی از مزیت های مراجعه به کلینیک های ایشان میباشد.

دکتر حیدری در زمینه تکنیک درمان با پلاک های شفاف ارتودنسی نفر اول در ایران در سیستم اینویزیلاین بوده و مرکز درمانی ایشان در تهران ارایه دهنده و پشتیبان این سیستم بسیار پیشرفته در ایران و امارات متحده عربی میباشد.(در ایران اینویزالاین سنتر).

دکتر علی حیدری به طور همزمان ،از سال 2010 در امارات متحده عربی و در شهر دبی به عنوان متخصص ارتودنسی و نیز دکتر رسمی و تایید شده اینویزیلاین مشغول به کار بوده وسابقه همکاری با کلینیک های بزرگ امارات مانند مدیکلینیک ،بیمارستان الزهرا و بیمارستان المانی-سعودی دبی را در کارنامه خود دارد و هم اینک نیز در دو مرکز بزرگ پزشکی –دندانپزشکی مشغول فعالیت میباشد.

دکتر حیدری عضو فعال انجمن های ارتودنسی |آمریکا ،اروپا ،ایران و امارات متحده عربی و نیز عضو فعال و پیوسته فدراسیون جهانی ارتودنسی بوده و در انجمن جهانی لیزرپزشکی-دندانپزشکی نیز عضویت فعال دارد.

دکتر علی درزمینه معالجه کودکان (ارتودنسی پیشگیری)، درمان ناهنجاری های فکی در سنین رشد ودرمان مشکلات بزرگسالان با کمک ارتودنسی نامرئی (اینویزالاین و سرامیکی)و جراحی های فک و صورت با کمک متخصصین جراحی و با استفاده از آخرین سیستمهای نوین در براکت های ارتودنسی(سیستم براکت های هوشمند دیمون،سیستم اسمارت کلیپ ،سیستم براکت های فوق هوشمند کریر اس.ال.ایکس)،استفاده از سیستم های تکیه گاه های استخوانی (TAD)و… تخصص کافی دارد.

وی دوره های پیشرفته استفاده از دستگاه کریر موشن(Carriere Motion Appliance) را نزد دکتر لویی کریر در اسپانیا که تحولی نوین در درمان بدون جراحی مشکلات فکی حتی در سنین بالاتر میباشد را گذرانده است.(CARRIER MOTION Class II & Class III APPLIANCE)

علاوه بر این ، از سال 2016 دارای مدرک ماستر(Master of science or MSc) در لیزر درمانی دندانپزشکی از دانشگاه جنوا ، از  کشور ایتالیا است. این رویکرد جدید نتایج فوق العاده ای را برای طراحی لبخند و روش های جراحی لثه ،بدون هیچ گونه درد و خونریزی را تضمین می کند

دانش دوره های مقدماتی و پیشرفته جایگزاری ایمپلنت و کورس های پبشرفته تصویربرداری سه بعدی یا(CBCT) از دیگر توانایی ای دکتر علی حیدری میباشد.CBCT)
ارایه مقالات متعدد در نشریه های داخلی و خارجی،مصاحبه های علمی با شبکه های مختلف مدیا در امارات و ارایه سخنرانی ،پوستر و راهکارهای کلینیکی در سمینارها و همایش های مختلف تنها بخش کوچکی از فعالیت های علمی دکتر حیدری میباشد.