• ارتودنسی به روش کریر موشن

    اگر قصد دارید بیشتر با ارتودنسی به روش کریر آشنا شوید این مطلب را حتما بخوانید

ارتودنسی به روش کریر موشن

ارتودنسی کریر موشن

برای بیمارانی با موارد پیچیده که نیاز به اصلاح بایت دارند، کریر موشن( Carriere Motion )ممکن است مناسب باشد. این دستگاه که در رنگ‌های شفاف و فلزی عرضه می‌شود، از کریر موشن برای بیماران کلاس 2 و کلاس 3 انجام میشود .

انجام ارتودنسی کریر موشن برای هر سنی مناسب است. اگر به شما یا فرزندتان گفته شده است که نیاز به اصلاح بایت دارید، با متخصص ارتودنسی ما که برای کار با کریر موشن آموزش دیده است، مشورت کنید تا مشخص شود که آیا این راه حل برای شما مناسب است یا خیر.

آیا می توانید کریر موشن را با ارتودنسی اینویزیلاین ترکیب کنید؟

پاسخ سریع این است که بله، شما می توانید. اگر به دنبال یک درمان نسبتاً سریع هستید که شامل تراز بایت باشد، می‌توانید با متخصص ارتودنسی ما ( دکتر علی حیدری) در مورد امکان ترکیب ارتودنسی اینویزیلاین با دستگاه کریر موشن صحبت کنید.

دستگاه Carriere Motion برای چه کسانی مناسب است؟

ارتودنسی به روش کریر موشن برای هر سنی مناسب است – از کودکان تا بزرگسال. این روش به طور ویژه برای در نظر گرفتن اصلاح فرم دندان طراحی شده است و می تواند به بهبود شما کمک کند.

سوالات احتمالی شما در مورد ارتودنسی دندان

شما میتوانید از طریق دکمه رزرو آنلاین وقت قبلی رزرو کنید و یا با شماره های درج شده در سایت با ما در تماس باشید .

معمولا بله ! اما برای اینکه بتوانید بهتر مشاوره شوید و بهترین روش و ترکیب رو انتخاب کنید ، میتوانید با ما تماس بگیرید و یک وقت قبلی رزرو کنید .

قیمت بسته به نوع و پیچیدگی درمان متفاوت است ، برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما در تماس باشید .

ارتودنسی کریر موشن چیست و چرا از آن استفاده میشود؟

ارتودنسی کریر موشن فناوری جدید رویکردی نوآورانه برای اصلاح دندان دارد. با تمرکز بر روی هم‌تراز کردن دندان ها قبل از اتصال بریس‌ها، همچنین این روش به شما اجازه می‌دهد تا تجربه دندانی نرم‌تر، کوتاه‌تر و راحت‌تری داشته باشید.

اگر به دنبال روشی برای اصلاح دندان و یا به دنبال جایگزینی برای جراحی فک نیاز داشته باشید، دستگاه کریر موشن می تواند به شما کمک کند تا به نتایجی برسید که بعید است در مورد سایر انواع بریس ها به دست بیاورید .

ارتودنسی کریر موشن دارای طراحی راحت و صاف است که در طول درمان به داخل دهان شما آسیبی نمی زند. بهداشت دهان و دندان آسان است، و طراحی درمان به شما کمک می کند تا از پوشیدن کش ها در طول کل فرآیند اجتناب کنید. در عوض، الاستیک ها فقط در چند ماه اول درمان مورد نیاز هستند و سپس به طور کامل برداشته می شوند.

Carriere Appliance® چگونه کار می کند؟

ازتودنسی کریر موشن با نوارهای الاستیک کوچکی کار می کند تا به دندان های شما فشار وارد کند تا آنها را به موقعیت خود هدایت کند.

ارتودنسی کریر موشن به حرکت اولیه دندان‌های شما کمک می‌کند و آن‌ها را برای درمان های پیچیده‌تر با استفاده از راه‌حل‌های ارتودنسی دیگر مانند ارتودنسی اینویزیلاین آماده می‌کند.

مزایای کریر موشن چیست ؟

  • به سختی مشخص است که از کریر موشن استفاده میکنید .
  • به راحتی پوشیده می شود و هیچ گونه تحریکی برای دهان، لب ها، لثه ها یا گونه ها ندارد
  • روی گفتار تاثیر نمیگذارد
  • بهداشت دهان و دندان تحت تأثیر قرار نمی گیرد زیرا امکان مسواک زدن و تمیز کردن آسان دندان های شما را فراهم می کند.