خدمات دکتر علی حیدری

خدمات ارتودنسی دکتر علی حیدری شامل ارتودنسی بزرگسالان ، ارتودنسی کودکان ، ارتودنسی پیشگیری ، ارتودنسی شفاف ، ارتودنسی نامرئی ، ارتودنسی اینویزیلاین ، ارتودنسی به روش دیمون ، ارتودنسی به روش کریر میباشد .

خدمات دندانپزشکی دکتر علی حیدری شامل ، ایمپلنت و کاشت دندان میباشد .

خدماتی که دکتر علی حیدری متخصص ارتودنسی انجام میدهند ، با روش ها و متدهای روز دنیا میباشد ، برای رزرو وقت و یا مشاوره میتوانید با شماره های درج شده در سایت در قسمت تماس با ما ، با یکی از کلینیک های دکتر علی حیدری در تهران ، تنکابن و دبی تماس حاصل نمایید.

ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان، در استخوان فک شما قرار می گیرند، جایی که به عنوان ریشه دندان های از دست رفته عمل می کنند. از آنجایی که تیتانیوم موجود در ایمپلنت‌ها با استخوان فک شما ترکیب می‌شود، ایمپلنت‌ها نمی‌لغزند، صدا ایجاد نمی‌کنند و به استخوان آسیب نمی‌رسانند.

ارتودنسی بزرگسالان

ارتودنسی بزرگسالان

ارتودنسی دندان بزرگسالان ممکن است کمی بیشتر از نوجوانان و کودکان طول بکشد. زمانی که کودکان را درمان می‌کنیم نتایج سریع تر رخ میدهند، زیرا فک‌های آن‌ها هنوز در حال رشد است و دندان‌ها همچنان در حال حرکت هستند، بنابراین راحت‌تر به مکان مورد نظر منتقل می‌شوند.

ارتودنسی کودکان

ارتودنسی کودکان شاخه خاصی از دندانپزشکی کودکان است که به طور خاص با بریس و نامرئی برای کودکان سروکار دارد. ارتودنسی اطفال به رسیدگی به مشکلات تراز دندان های مخصوص کودکان در اوایل 7 تا 10 سالگی اشاره دارد.

ارتودنسی پبشگیری

ارتودنسی پیشگیری مربوط به درمان ارتودنسی اولیه کودکان است. بهتر اینست که کودکان در سن 7 سالگی حتما با یک متخصص ارتودنسی ملاقات داشته باشند. بدین ترتیب متخصص ارتودنسی ارزیابی خواهد کرد که آیا کودک به درمان ارتودنسی نیاز دارد یا خیر.

ارتودنسی شفاف

در روش ارتودنسی شفاف، دستگاه های ارتودنسی بر روی دندانها مشاهده نمی شوند. به عبارت دیگر هنگامی که بیمار دهان خود را باز می نماید، دستگاه های ارتودنسی دیده نمی شوند

ارتودنسی اینویزیلاین

ارتودنسی اینویزیلاین با بهره گرفتن از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا، از پلاک هایی برای درمان ناهنجاری های فک و دندان استفاده می­کند که عملا نامرئی می­باشد.

ارتودنسی به روش دیمون

براکت دیمون به حفظ بیشتر بهداشت دهان و دندان کمک میکنند و به دلیل اینکه اغلب اوقات خودش، خودش را تنظیم میکند نیاز به مراجعه مکرر به کلینیک دندانپزشکی را به شدت کاهش میدهد.

ارتودنسی به روش کریر

دستگاه Carriere Motion به تراز کردن نامرتب دندان‌های عقبی قبل از شروع بریس یا درمان اینویزیلاین کمک می‌کند. Carriere Motion Appliance دندان های بالا و پایین را حرکت می دهد تا بایت همترازتر شود